Eriprojektid

Seinakaardid

Meid igapäevaselt ümbritsev ekraanide maailm ei kaota vajadust näha soovitud infot ka ekraanidest suurema pildina. EOMAP-i seinakaardid on ajakohase infoga, kaasaegse disainiga, trükitud kvaliteetsele vastupidavale materjalile ja tehtud täpselt sellised, nagu klient vajab. Seinakaarte saab kasutada abistava õppevahendina haridusasutustes, hariva sisekujunduselemendina lastetoas või kontoris, asukoha leidmisel või näitamisel ning tegevuste kavandamisel. Ettevõtete müügialases tegevuses võiks seinakaart olla kasutusel lausa silmapiiri avardava töövahendina.

Välikaardid

Vallas, linnas, külas, looduskaitsealal, matkarajal või mujal looduses liikudes on inimestele alati olnud abiks sobivasse kohta paigaldatud välikaart – kaart, kust on võimalik lihtsalt üles leida selle piirkonna huviväärsused, tähtsad asutused või näiteks lõkkekohad.

EOMAP on välikaarte tootnud juba üle 25 aasta. Meile on väga oluline koostöö Kliendiga. Kui Klient omab esialgset nägemust, millist kaarti ta soovib, siis pakume talle kõige optimaalsemat lahendust selle teostamiseks.

Välikaart ei pea alati olema vaid kaart. Sageli soovitakse lisada kaardi kõrvale ka muud olulist infot vastava piirkonna kohta. Näiteks saab matkaraja kaardi juurde lisada tekstina lühikirjeldused huvitavamate raja punktide kohta või linnakaardi juurde info elanike arvu, tähtsate telefoninumbrite jm taolisega.

Pakume lisaks kaardipildi koostamisele ka terve välistendi kujundamist. Kui Klient soovib, siis leiame ka sobiva paigaldaja kas või Ruhnu saarele, kes lõpptoote ettenäidatud koha peale ka üles paneb. Seega ei pea välikaarti telliv inimene tegema muud, kui võtma meiega ühendust, oma soovidest meile teada andma ja lõpuks valmis tulemust nautima.

Turismikaardid ja muud trükised

 

Kirjastame eritellimusel kartograafiakomponentidega seotud info- ja reklaamtrükiseid (erinevad voldik-kaardid ja muud trükised). Oleme neid tootnud aegade algusest ja võtame selles valdkonnas hetkel ette ainult selliseid töid, kus saame anda tootele omalt poolt mingit olulist lisaväärtust, st vajaminev trükis võiks olla soovitavalt seotud mingi kartograafilise elemendiga. Toode valmib koostöös tellijaga, kellelt ootame üldise kontseptsiooni olemasolu. Omalt poolt pakume teenust kujundusest kuni trüki ja kliendile tarneni.

Kaardifailid

Kui te ei vaja kaarti mistahes kujul trükituna, vaid piisab kodulehele või veebi konkreetse ajahetke või sündmuse kaardifailist (nt X ralli üldkaart), või on teil näiteks soovitud välikaardi koostamise tarbeks olemas oma kujundusbüroo koos paigalduseks vajalike vahenditega, siis oleme jätkuvalt kõige õigem koht, kuhu oma kaardifaili sooviga pöörduda. Räägime vajaduse läbi ja leiame viisi, kuidas soovid ellu viia.

Veebikaardid

 

Veebikaartide suurim erinevus kaardifailidest on see, et kaardipildi info tuleb regulaarselt uuenevalt aluskaardilt ja see on kasutatav erinevates mõõtkavades ehk kaardi suurendusastmetel. Oma tarkvaralahendustes kasutame vaikimisi aluskaardina meie ruumiandmebaasile tuginevat EOMAP-i aluskaarti ja aadressiotsinguna regulaarselt uuenevaid riiklikke ADS-i (aadressandmete süsteem) andmeid.

Ruumiandmete kogu hakati EOMAP-is looma 2006. aasta alguses. Oleme kõik vajaminevad andmed kogunud ühtsesse andmebaasi, mis on mõeldud nii ruumiandmete kogumiseks, haldamiseks, töötlemiseks, analüüsimiseks kui visualiseerimiseks. Täna toimub põhiosa ruumiandmete uuendamisest olemasolevate registrite ametlike andmete uuendamise kaudu, aga ka klientide teadmiste ning klassikaliste välitööde abil. Ruumiandmebaasi siseklientideks on kõik ettevõtte töötajad – nii GIS spetsialistid, kartograafid kui ka tarkvaraarendajad.

Saame pakkuda WMS teenust EOMAPi aluskaardi kasutamiseks veebipõhistes geoinfosüsteemides, GIS-tarkvarades (ArcGIS, Microstation, MapInfo) või erinevates vabavaralistes tarkvarades, mis toetavad WMS-teenuse kasutamist (QGIS). EOMAP-i pakutav WMS-teenus vastab OGC WMS (Open Geospatial Consortium Web Map Service) standardile. Saame teenusele lisada ka toimiva navigeerimislahenduse regulaarselt uuenevate teede graafide pinnalt.

Hinnapäringu vorm